WATERPOLO: ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer mistrzem Polski!

Totalna dominacja! Zespół Politechnika Łódzka Ocmer potwierdził dominację i dwukrotnie pokonał Waterpolo Poznań 11:8 (1:5,6:0,3:0,1:3) i  18:8 (5:1,3:2,5:3,5:2) w ostatniej rundzie Ekstraklasy 2018, pieczętując kolejny mistrzowski tytuł!

Wszystkie rozstrzygnięcia zapadły już wcześniej i mecze z poznaniakami nie miały wpływu na końcowe lokaty w tabeli Mistrzostw Polski.

Taka sytuacja spowodowała słabą mobilizację łódzkich zawodników w pierwszym meczu.

Ambitni poznaniacy rozpoczęli mecz grając „szybką” piłkę i  wykorzystując błędy popełniane przez naszych zawodników wygrywając kwartę 5:1. Dopiero reprymenda trenera Kujawy spowodowała, że mistrzowie Polski zaczęli grać „swoją” grę wygrywając drugą i trzecią kwartę do zera (6:0 i 3:0).

Starcie zakończyło się wynikiem 11:8, a najlepszym zawodnikiem został wybrany Troczyński.

Mecz popołudniowy od początku przebiegał pod dyktando ekipy Politechnika Łódzka Ocmer, która kontrolowała spotkanie i ostatecznie zwyciężyła 18:8 (najlepszy zawodnik Marcin Bar).

To już 18 tytuł mistrza Polski. W historii polskiego waterpolo łódzki klub jest zdecydowanym liderem. Co więcej trener Edward Kujawa zapowiada walkę o kolejne tytuły i śrubowanie tego rekordu za co wszyscy sympatycy waterpolo w Łodzi na pewno będą trzymać kciuki!

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0

W kwestii udzielenia absolutorium dla prezydent Hanny Zdanowskiej uważasz tak jak: