zamknij

Sport i rekreacja

SIATKÓWKA: Poznaliśmy terminarz Ligi Siatkówki Kobiet na sezon 2018/2019!

Inauguracja nadchodzącego sezonu zaplanowana jest na 3 listopada. Tego dnia zostanie rozegrana pierwsza kolejka, w której Grot Budowlani Łódź zmierzą się na wyjeździe przeciwko Enea PTPS Piła, a ŁKS Commercecon Łódź podejmie u siebie KS PAŁAC Bydgoszcz.

Mecze derbowe łódzkich drużyn zaplanowano na 9. i 20. kolejkę, czyli na 12 grudnia br. i 23 marca 2019 roku. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do możliwości zmiany terminów meczy. Kilka tygodni przed rozpoczęciem ligi zostanie podany plan transmisji.

Reklama

Pełny terminarz Ligi Siatkówki Kobiet:

Kolejka nr 1 –  03.11.2018

Chemik Police - Legionovia Legionowo

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC

Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

E.Leclerc Radomka Radom - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 2 - 10.11.2018

Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC - E.Leclerc Radomka Radom

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police

 

Kolejka nr 3 - 14.11.2018

ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo

E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz

Enea PTPS Piła - Impel Wrocław

Trefl Proxima Kraków - KSZO OSTROWIEC

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 4 - 17.11.2018

Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź

KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz Enea - PTPS Piła

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów

ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom

 

Kolejka nr 5 - 24.11.2018

E.Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo

Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź

Enea PTPS Piła - Chemik Police

Trefl Proxima Kraków - KS PAŁAC Bydgoszcz

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław

Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 6 -  28.11.2018

Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC

Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Chemik Police - Trefl Proxima Kraków

ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła

E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 7 - 01.12.2018

Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police

Grot Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz

KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - E. Leclerc Radomka Radom

Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 8 - 08.12.2018

Legionovia Legionowo - Impel Wrocław

KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

E.Leclerc Radomka Radom - Trefl Proxima Kraków

Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła

 

Kolejka nr 9 - 12.12.2018

Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo

Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom

GROT Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź

KSZO OSTROWIEC - Chemik Police

Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

Kolejka nr 10 - 15.12.2018

Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz

Chemik Police - Impel Wrocław

ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC

E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków

 

Kolejka nr 11 - 22.12.2018

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków

KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła

Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów

KS PAŁAC Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom

Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 12 - 29.12.2018

Legionovia Legionowo - Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź

Impel Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom

KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła

 

Kolejka nr 13 - 12.01.2019

Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo

Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź

E.Leclerc Radomka Radom - KSZO OSTROWIEC

ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław

Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz

 

Kolejka nr 14 - 16.01.2019

Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź

Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom

KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów

Impel Wrocław - Enea PTPS Piła

KSZO OSTROWIEC - Trefl Proxima Kraków

Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

 

Kolejka nr 15 - 19.01.2019

Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO OSTROWIEC

Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police

E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 16 - 26.01.2019

Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom

ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

Chemik Police - Enea PTPS Piła

KS PAŁAC Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków

Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź

 

Kolejka nr 17 - 02.02.2019

KSZO OSTROWIEC - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - Chemik Police

Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom

Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź

 

Kolejka nr 18 - 09.02.2019

Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów

E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła

Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków

KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź

Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 19 -  16.02.2019

Impel Wrocław - Legionovia Legionowo

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź

KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz

Trefl Proxima Kraków - E.Leclerc Radomka Radom

Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 20 - 23.02.2019

Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków

Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła

E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź

KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław

Chemik Police - KSZO OSTROWIEC

 

Kolejka nr 21 - 02.03.2019

KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo

Impel Wrocław - Chemik Police

KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź

Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom

Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów

 

Kolejka nr 22 - 16.03.2019

Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź

Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław

Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC

E.Leclerc Radomka Radom - KS PAŁAC Bydgoszcz

ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tulodz.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.