PIŁKA NOŻNA: Widzew zmiótł rywala z boiska! Pewne zwycięstwo i kolejne 3 punkty jadą do Łodzi

2018-07-28, Autor: Piotr Mika

Widzew Łódź pokonał Rozwój Katowice 4:0 notując tym samym drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Wynik mógł być nawet wyższy, ale w kilku sytuacjach łodzianie fatalnie pudłowali.

Aby jednak oddać sprawiedliwość katowiczanom, w pierwszej połowie spotkania to oni prezentowali się lepiej, mimo niekorzystnego wyniku.

Mieli więcej dogodnych sytuacji niż Widzew, lecz nie potrafili ich wykorzystać. Prowadzenie łodzianom dał bardzo aktywny na lewej stronie Gutowski.

W drugiej połowie z każdą minutą gospodarze słabli, a łodzianie coraz częściej podchodzili pod ich pole karne. Kolejne bramki zdobywane przez Michalskiego, Demjana i Zuziaka coraz bardziej podcinały skrzydła piłkarzy Rozwoju, którzy nie potrafili nadążyć za widzewiakami.

Dzięki temu zwycięstwu Widzew potwierdził swoje ambicje i pokazał, że będzie bardzo groźny dla każdej drużyny. Trener Mroczkowski ma jednak jeszcze nad czym pracować, ponieważ defensywa łódzkiego zespołu nie zagrała dziś najlepiej, co zostało jednak przyćmione przez dobrą grę ofensywną.

Rozwój Katowice 0:4 Widzew Łódź
0:1 – Gutowski (31’)
0:2 – Michalski (50’)(k.)
0:3 – Demjan (67’)
0:4 – Zuziak (85’)

Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 1

Namierzanie przez policję z powietrza (przez śmigłowce, drony) na autostradzie kierowców łamiących przepisy jest: