PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź - Victoria Sulejówek [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2018-03-10, Autor: Piotr Mika

Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138, gdzie równo o godzinie 19:10 rozpocznie się spotkanie 18. kolejki I grupy III ligi, w którym Widzew Łódź podejmuje Victorię Sulejówek! Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie!

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Dziękujemy za uwagę, to wszystko ze stadionu Widzewa Łódź!

PO MECZU

Widzew, dzięki tej wygranej, obejmie prowadzenie w lidze, ponieważ niespodziewanie zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki zremisował z Turem Bielsk Podlaski.

PO MECZU

Widzew był dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą i w pełni zasłużył na zwycięstwo. Goście nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną obronę łódzkiej drużyny.

90 +3' (2:0)

Koniec spotkania! Widzew pewnie pokonuje Victorię Sulejówek 2:0!

Jeszcze jedna zmiana, Stanek wchodzi za Roberta Demjana.

90 +1' (2:0)

Falon ładnie spróbował zza pola karnego, jednak minimalnie nad bramką!

90' (2:0)

Sędzia doliczył trzy minuty.

89' (2:0)

Kozłowski dobrze dośrodkował na głowę Mąki, ten jednak nie zdołał skierować piłki do bramki!

87' (2:0)

Victoria jeszcze walczy! Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego na wysokości pola karnego, a po chwili także z rzutu rożnego. Na szczęście Widzew oddalił zagrożenie.

85' (2:0)

Mąka mocno uderzył, ale prosto w bramkarza!

85' (2:0)

Faul na 20. metrze przed polem karnym gości. Będzie groźnie!

83' (2:0)

Sulejówek ponownie pod polem karnym Widzewa, jednak dwa rożne nie przyniosły efektu bramkowego.

82' (2:0)

Kolejne zmiany. W Victorii Szulim zastąpił Pindora, a w Widzewie Mąka wszedł za Zuziaka.

81' (2:0)

Falon ładnie poprowadził piłkę prawą stroną boiska, jednak nie zdołał dośrodkować.

80' (2:0)

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło korzyści widzewiakom.

79' (2:0)

Zuziak poraz kolejny leżał na boisku, tym razem obyło się bez pomocy medycznej.

78' (2:0)

Piłkarze Widzewa wrócili po dłuższym czasie w pole karne gości, jednak dośrodkowania Zuziaka z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia.

76' (2:0)

Demjan próbował przedrzeć się środkiem po odebraniu piłki rywalowi! Niestety został zatrzymany.

74' (2:0)

Groźnie w polu karnym łodzian po wrzutce z autu, Gapczyński nie zdołał jednak dojść do piłki.

72' (2:0)

Dzisiejsze spotkanie ogląda na stadionie 17 083 widzów!!!

71' (2:0)

Kolejna zmiana w zespole rywali. Możdżonek zastępuje Odunkę.

69' (2:0)

Widzew wyraźnie oddał inicjatywę i skupił się na obronie.

67' (2:0)

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, Kostkowski dobrze wyskakuje i wybija piłkę głową.

66' (2:0)

Rzut wolny dla gości w okolicach 20. metra od bramki.

65' (2:0)

Falon dobrze przejął piłkę, zagrał od razu do Demjana, który niestety był na spalonym.

62' (2:0)

Trzy zmiany. Dwie w Victorii: Gapczyński za Agnyziaka i Czapa za Bobrowskiego i jedna w Widzewie: Miller za Michalskiego.

62' (2:0)

Gorczyca strzałem głową zmusił Wolańskiego do interwencji. Kolejny rzut rożny.

61' (2:0)

Lach uderzał z linii pola karnego, piłka odbiła się i wyszła na róg.

58' (2:0)

Victoria jest coraz aktywniejsza, lecz brakuje im jeszcze sporo żeby stworzyć sobie dobrą sytuację.

56' (2:0)

Goście próbowali przedostać się lewym skrzydłem pod bramkę Wolańskiego, jednak Kozłowski czysto odebrał piłkę przeciwnikowi.

54' (2:0)

2:0!!! Kazimierowicz dograł spod linii końcowej do całkiem niepilnowanego Zuziaka, który strzałem głową pokonał Puska!

52' (1:0)

Zawodnicy z Sulejówka po raz kolejny w tym meczu wrzucali piłkę z autu w pole karne Widzewa. Nic im ta akcja nie dała.

51' (1:0)

Rzut rożny dla łodzian, jednak Pusek bez problemu wyłapuje dośrodkowanie.

49' (1:0)

Doczekaliśmy się pierwszej groźnej akcji w drugiej połowie! Pigiel dogrywał płasko do Demjana w pole karne, ten z problemami ale opanował piłkę, jednak jego strzał został zablokowany.

49' (1:0)

Kolejny faul na piłkarzu Widzewa, jednak daleko od bramki rywala.

48' (1:0)

Dośrodkowanie Zuziaka z rzutu wolnego bardzo nieudane.

46' (1:0)

Widzewa rozpoczyna drugą połowę!

PRZERWA

W zespole gospodarzy nastąpiła jedna zmiana. Marcina Pieńkowskiego zastąpił Kacper Falon.

PRZERWA

Piłkarze obu zespołów wracają na boisko. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

PRZERWA

Widzew schodzi do szatni, prowadząc z Victorią Sulejówek 1:0 po debiutanckim golu Roberta Demjana. Łodzianie przeważają tak w posiadaniu piłki jak i w ilości kreowanych sytuacji. Goście ograniczają się do szukania swoich okazji w kontrze, rzadko biorąc się za rozgrywanie ataków pozycyjnych.

45 +1' (1:0)

Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

45 +1' (1:0)

Widzew wychodził w kontrze trzech na dwóch, ale Demjan zagrał za krótko do Pieńkowskiego i nic z tego nie wyszło.

45' (1:0)

Sędzia doliczył jedną minutę.

44' (1:0)

Dobra akcja Michalskiego prawą stroną, piłka trafia do Pieńkowskiego, jego strzał został niestety zablokowany. Napastnik ucierpiał w tej akcji ale nie była potrzebna pomoc medyczna.

42' (1:0)

Rzut rożny dla drużyny gości, jednak po raz kolejny łodzianie skutecznie się bronią. Już w 11, bo Zuziak na boisku.

41' (1:0)

Gra wstrzymana, Zuziak potrzebuje pomocy medycznej.

40' (1:0)

Rzut wolny dla gości z okolic 30. metra. Wolański wybija piłkę, ale Victoria wciąż napiera.

38' (1:0)

Zuziak próbował zaskoczyć bramkarza gości strzałem zza pola karnego, uderzył jednak bardzo niecelnie.

36' (1:0)

Po raz kolejny chwila przestoju w meczu. Mimo większego posiadania piłki, łodzianie nie stworzyli od dłuższego czasu żadnej groźnej sytuacji.

33' (1:0)

Victoria coraz odważniej atakuje, teraz goście próbowali środkiem pola. Póki co niewiele z tego wynika, Widzew musi się mieć jednak na baczności.

31' (1:0)

Roszak-Kasza próbował przedrzeć prawą stroną boiska, ale został zatrzymany.

29' (1:0)

Łodzianie mają bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki i ponownie starają się zaatakować. Na razie bezskutecznie.

26' (1:0)

Widzew uspokoił trochę grę.

23' (1:0)

Zamieszanie w polu karnym Widzewa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ostatecznie jednak Wolański łapie piłkę.

22' (1:0)

Dobra akcja gości z lewej strony, Wocial oddał strzał zza pola karnego, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny.

21' (1:0)

Od początku spotkania bardzo aktywni są kibice Widzewa, cały czas dopngując swoją drużynę.

19' (1:0)

Wrzutka z autu w pole karne Widzewa, ale łodzianie bez problemu oddalają zagrożenie.

16' (1:0)

WIDZEW GOOOOOL! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Michalskiego na bramkę zamienił Robert Demjan!

14' (0:0)

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, po którym Widzew wywalczył rzut rożny.

14' (0:0)

Ładna indywidualna akcja Zuziaka, który ograł dwóch rywli i padł w polu karnym, jednak sędzia pokazał, że nie było przezwinienia.

12' (0:0)

Victoria po raz pierwszy zagościła pod bramką Widzewa, jednak łodzianie wyszli z tej akcji obronną ręką.

10' (0:0)

Pigiel próbował dośrodkowania z prawej strony, jednak bramkarz bez problemu złapał piłkę.

7' (0:0)

Od kilku minut Widzew cały czas pod bramką rywala. Wywalczył sobie kolejne dwa rożne, po których nie było jednak zagrożenia dla bramki Victoriii

6' (0:0)

Z rzutu rożnego jednak nic nie wyniknęło.

5' (0:0)

Ładny strzał Zuziaka, jednak bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.

5' (0:0)

Faul gości na 25 metrze, okazja dla Widzewa

3' (0:0)

Piłka w posiadaniu Widzewa, który na razie spokojnie rozgrywa.

1' (Widzew 0:0 Victoria)

Zaczęli! Mecz roczpoczęli goście, grający dziś w czarnych strojach, Widzew z kolei gra na czerwono.

PRZED MECZEM

Piłkarze już są na murawie. Mecz rozpocznie się minutą ciszy, aby uczcić zmarłych niedawno dwoje kibiców Widzewa.

Stadion już wypełnia się kibicami, ponownie spodziewany jest komplet widzów.

Znamy już składy obu zespołów.

Widzew: Wolański - Kazimierowicz, Michalski, Kristo, Pieńkowski, Zuziak, Demjan, Kozłowski, Pigiel, Kostkowski, Zieleniecki

Victoria: Pusek - Jędrzejczyk, Lach, Wocial, Roszak-Kasza, Agnyziak, Pindor, Goluch, Bobrowski, Gorczyca, Odunka

Witamy was serdecznie ze stadionu, już za niespełna 10 minut rozpocznie się spotaknie pomiędzy Widzewem Łódź a Victorią Sulejówek.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 0