PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź - Drwęca NML [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2018-05-05, Autor: Bartosz Jankowski

Widzew walczy o pozostanie na pierwszym miejscu w tabeli! Piłkarze trenera Franciszka Smudy mierzą się z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Przed łodzianami niezwykle trudne zadanie, ale każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie odebrany bardzo negatywnie.

Widzew Łódź 3:0 Drwęca NML

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

To wszystko ze Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia!

PO MECZU

Tak powinien wyglądać każdy mecz Widzewa w tym sezonie. Liczymy na to, ze po dobrym spotkaniu w Łodzi, RTS pokaże dobrą grę w kolejnych spotkaniach.

PO MECZU

Widzew był dzisiaj wyraźnie lepszy i zasłużenie pokonał Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Przy nieco lepszej skuteczności łodzianie mogli się pokusić o kolejne bramki, ale nie będziemy narzekać. 3:0 jak najbardziej nas satysfakcjonuje.

90+4' (3:0)

Koniec meczu! Widzew wygrywa 3:0 i dopisuje sobie 3 punkty!

90+3' (3:0)

Rozbudził nas skrzydłowy Widzewa! Michalski zdecydował się na indywidualny rajd, wpadł w pole karne, nawinął jednego z rywali i precyzyjnym strzałem pokonał Niźnika!

90+3' (3:0)

GOOOOOL WIDZEW! MATEUSZ MICHALSKI!

90+3' (2:0)

Trochę senne te ostatnie minuty...

90+1' (2:0)

Cztery minuty doliczone.

90' (2:0)

Jeszcze jedna zmiana w Drwęcy. Draśpa za Pawłowskiego.

87' (2:0)

Około pięciu minut do końca. Widzew raczej pokona dzisiaj Drwęcę NML i obroni fotel lidera.

84' (2:0)

Tymczasem zmiany w obu zespołach. W ekipie gości Kaczmarek zastąpił Zajączkowskiego, a w Widzewie Przybylski za bezsprzecznie najlepszego w dzisiejszym meczu Kacpra Falona.

84' (2:0)

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Michalskiego celnym strzałem głową na bramkę zamienił Demjan! Widzew dopiął swego!

84' (2:0)

GOOOOOOOOL DLA WIDZEWA! ROBERT DEMJAN!

83' (1:0)

Bardzo dobre wrażenie sprawia dzisiaj Kacper Falon. Młody pomocnik jest niezwykle dynamiczny i sprawia mnóstwo problemów rywalom z Nowego Miasta Lubawskiego.

81' (1:0)

Kozłowski za Mąkę.

80' (1:0)

Kristo z żółtą kartką za zatrzymanie kontry gości.

77' (1:0)

Zuziak z daleka, lekko i obok bramki.

76' (1:0)

Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun ogląda 16 356.

76' (1:0)

Zmiana w drużynie gości. Kryger za Naporę.

75' (1:0)

Widzew długo utrzymuje się przy piłce, jednak niewiele z tego wynika. Brakuje podania otwierającego drogę do bramki. Nic dziwnego, bowiem Drwęca broni się na własnej połowie całym zespołem.

70' (1:0)

Atomowy strzał Zielenieckiego ze stojącej piłki! Zabrakło niewiele, bo piłka minęła poprzeczkę bramki Drwęcy o centymetry!

68' (1:0)

Zmiana w ekipie Widzewa. Michalski za Millera!

68' (1:0)

Dośrodkowanie Matera, piąstkuje Humerski!

66' (1:0)

Groźny strzał Zakrzewskiego! Na raty Humerski. Było gorąco pod bramką Widzewa! Gol na 2:0 na pewno nieco by uspokoił grę widzewiaków.

65' (1:0)

Piceluk zastępuje Małachowskiego w ekipie Drwęcy.

62' (1:0)

Oprócz akcji z 54. minuty na razie nic ciekawego na boisku się nie dzieje. Liczyliśmy na nieco więcej ze strony piłkarzy Widzewa.

58' (1:0)

Kolejna próba Demjana, ale znowu ponad bramką.

55' (1:0)

Goście zawdzięczają taki wynik tylko swojemu bramkarzowi, który zanotował przed chwilą dwie kapitlane interwencje.

54' (1:0)

To powinno być 2:0!!! Doskonałe dośrodkowanie, na 5. metrze uderzył Zieleniecki, ale wprost z Niźnika! Zaraz po tym poprawił Zuziak, ale Niźnik po raz kolejny popisał się fantastyczną paradą!

53' (1:0)

Zakrzewski fauluje Demjana 30 metrów od bramki Drwęcy. Kolejna szansa na Widzewa.

50' (1:0)

Zuziak zatrzymał kontrę Drwęcy i obejrzał żółtą kartkę.

49' (1:0)

Dośdorkowywał Pigiel, jednak Demjan nie opanował piłki i futbolówka wylądowała w rękach Niźnika.

48' (1:0)

Znowu doszedł do piłki Sylwestrzak, ale po raz kolejny się pomylił. Od bramki goście.

47' (1:0)

Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowywyać będzie Mąką.

46' (1:0)

Gramy! Bez zmian w obu ekipach.

PRZERWA

Gotowi do gry są także widzewiacy!

PRZERWA

Goście są już na boisku. Czekają na widzewiaków oraz trójkę sędziowską.

PRZERWA

Widzew dominuje, stwarza sobie mnóstwo sytuacji, ale na razie strzelił tylko jednego gola. To mało, biorąc pod uwagę liczbę sytuacji do zdobycia bramki. Oby w drugiej częśći gry widzewiacy mieli lepiej nastawione celowniki i uradowali nas kilkoma bramkami!

45+1' (1:0)

Koniec pierwszej połowy!

45+1' (1:0)

Niezłe uderzenie, ale tylko w boczną siatkę.

45+1' (1:0)

Będzie ostatnia okazja dla Widzewa w pierwszej połowie. Rzut wolny z około 25 metrów...

45' (1:0)

Sędzia doliczył 1 minutę.

45' (1:0)

Uderzył Falon z 15 metrów. Ponad bramką. Który to już niecelny strzał widzewiaków w tej części gry...

41' (1:0)

Ostatnie pieć minut pierwszej części gry. Czy obejrzymy jeszcze bramki przed przerwą?

41' (1:0)

Wymuszona zmiana w Widzewie. Pigiel za Pieńkowskiego. Marek Zuziak melduje się na prawej stronie obrony. Pigiel będzie grał na lewej.

40' (1:0)

Doszedł do piłki Kostkowski, ale znowu niecelnie. Kolejna zmarnowana okazja łodzian.

39' (1:0)

Tymczasem na boisku leży Marcin Pieńkowski. Widzewiacy pokazują, że będzie potrzebna zmiana!

38' (1:0)

Niezła akcja Widzewa. Falon prostopadle do Millera, ten wpadł w pole karne, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny!

35' (1:0)

Fragment spokojniejszej gry. Widzew rozgrywa piłkę, ale nie potrafi przedrzeć się przez obronę przyjezdnych.

30' (1:0)

To Patryk Czarnota. Zawodnik będzie mógł jednak kontynuować grę.

30' (1:0)

Leży na boisku jeden z piłkarzy Drwęcy. Potrzebna pomoc medyczna.

27' (1:0)

Daniel Mąką próbował przelobować wysuniętego bramkarza Drwęcy, ale pomylił się o centymetry! Z wysokości trybun widzieliśmy już piłkę w bramce!

26' (1:0)

Teraz próba Kazimierowicza, jednak obok bramki. Widzew jest dziś dużo lepszy, ale wypadałoby to potwierdzić jeszcze jedną, może dwiema bramkami w pierwszej połowie.

25' (1:0)

Strzelał Kristo z 30. metra. Wysoko nad poprzeczką.

24' (1:0)

Świetna wrzutka, doszedł do piłki Sylwestrzak, ale nieczysto trafił w piłkę i w efekcie piłka poszybowała nad bramką.

23' (1:0)

Miller faulowany z lewej strony. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Przy piłce już Daniel Mąka.

20' (1:0)

Goście mogli szybko odpowiedzieć, ale strzał Trojanowskiego minimalnie niecelny!

19' (1:0)

Widzew klepał, klepał, klepał, aż w końcu rozklepał defensywę gości! Piłka trafiła na prawą stronę do Marcina Pieńkowskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne, gdzie doskonale akcję wykończył Dario Kristo! 1:0!

19' (1:0)

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! DARIO KRISTO!!!

15' (0:0)

Daniel Mąka znalazł się w narożniku pola karnego Drwęcy, strzelił mocno i płasko, ale minimalnie obok słupka! Dobra próba skrzydłowego Widzewa!

13' (0:0)

Próba Demjana, ale lekko i niecelnie. Widzew przeważa!

12' (0:0)

Znowu za lekko Mąka. Wybijają obrońcy Drwęcy.

11' (0:0)

Kolejny już rzut wolny dla Widzewa w okolicy pola karnego gości. Poprzednie nie stworzyły zagrożenia pod bramką Niźnika. Może tym razem będzie inaczej...?

10' (0:0)

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Otrzymuje ją Małachowski za faul na Kazimierowiczu.

9' (0:0)

Było gorąco, ale ostatecznie piłka w rękach Humerskiego.

8' (0:0)

Będzie rzut rożny dla Drwęcy.

7' (0:0)

Widzew dziś bardzo ofensywnie. Na bokach obrony Pieńkowski i Zuziak, a więc zawodnicy na wskroś ofensywni.

5' (0:0)

Ależ okazja dla Widzewa! Świetnie pokazał się Demjan, który "na nos" dograł do Mąki. Ten był sam na sam z Niźnikiem, ale zdecydował się na podanie do Falona. Kacper trafił tylko w słupek, ale i tak chorągiewka arbitra liniowego w górze! Spalony!

3' (0:0)

Na razie bez groźnych akcji. Czekamy na jakąś okazję dla łódzkiej ekipy.

1' (Widzew 0:0 Drwęca)

Zaczęli! Widzew na czerwono, Drwęca na niebiesko-biało!

PRZED MECZEM

Widzew: Humerski - Sylwestrzak, Kazimierowicz, Kristo, Pieńkowski, Mąka, Zuziak, Miller, Demjan, Falon, Zieleniecki

Drwęca: Niźnik - Trojanowski, Zakrzewski, Dyszy, Mater, Pawłowski, Olszewski, Czarnota, Zajączkowski, Małachowski, Napora

Piłkarze obu ekip są już na boisku! A my poznaliśmy składy obu ekip!

Witamy serdecznie ze Stadionu Widzewa! Już za 10 minut piłkarze Widzewa i Drwęcy rozpoczną batalię w ramach 27. kolejki III ligi!

Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 2