PIŁKA NOŻNA: Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2018-09-14, Autor: Bartosz Kozdój

Łodzianie zmierzą się na wyjeździe z ligowym średniakiem - Puszczą Niepołomice. ŁKS liczy na korzystny rezultat w tym spotkaniu. Tradycyjnie zapraszamy na relację "minuta po minucie" z tego meczu!

PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:2 (0:0) ŁKS ŁÓDŹ [II KONIEC MECZU]

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU
To już wszystko z Niepołomic. Dziękujemy za uwagę i zapraszmay na kolejne relacje z meczów Łódzkiego Klubu Sportowego :)

PO MECZU
ŁKS pewnie wygrywa w Niepołomicach 0:2, po bardzo dobrej drugiej połowie. Bardzo dobrze zaprezentował się Ramirez i Bryła. Z tych zawodników trener Kazminierz Moskal będzie mial jeszcze pożytek. Puszcza przez cały mecz, ani razu nie zagroziła poważnie zdobyciem bramki, biało-czerwono-biali byli w tym potkaniu lepsi o klasę od rywala!

0:2 (90+3')
Sędzia kończy spotkanie.

0:2 (90+3')
ŁKS bliski przejęcia piłki, ale Kujawa minimalnie się pomylił.

0:2 (90+2')
Grzesik daleko zagrywa do Radionova, ale ten drugi stracił piłkę.

0:2 (90+1')
Rzut rożny dla ŁKS-u. Goście jednak nie zagrozili rywalom. Będzie tylko aut.

0:2 (90+1')
Zmaina w ŁKS-ie. Zejdzie Ramirez, a w jego miejsce zamelduje się Kamil Juraszek.

0:2 (89')
Ta akcja nie zagroziła gościom.

0:2 (88')
Sobociński ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji faulem na połowie rywala.

0:2 (87')
Fragment gry, w którym goście szanują piłkę i pewnie nią operują.

0:2 (87')
Kujawa z Ramirezem próbowali razem utrzymać piłke, ale niestety ją stracili.

0:2 (87')
Zmiana w Puszczy. Sajdak pojawia się na placu gry.

0:2 (86')
ŁKS będzie miał rzut wolny. Daleko jednak jest do bramki przeciwnika.

0:2 (85')
Ramirez oddał piękny i zaskakujący strzał z ok. 25. metrów. Mleczko bez szans! ŁKS bardzo bliski zwycięstwa :)

0:2 (85')
GOOOL dla ŁKS-u! Ramirez podwyższa prowadzenie!

0:1 (83')
ŁKS gra lepiej niż w pierwszej połowie i prowadzi zasłużenie. Puszcza bez argumentów.

0:1 (83')
Pyrdoł wybił piłkę. Chciał doprowdzić do szybkiej kontry, ale futbolówka nie znalazła adresata.

0:1 (82')
Zabrakło komunikacji w szeregach ŁKS-u. Rzut rożny dla Puszczy.

0:1 (81')
Rzut wolny dla ekipy z Niepołomic, ale gospodarze nie zagrozili bramce Kołby.

0:1 (80')
Kujawa zagrywa do Radionova, ale Stawarczyk blokuje Ukraińca. Łodzianie tracą piłkę.

0:1 (79')
Zmiana w ŁKS-ie. Schodzi Bryła, a w jego miejsce melduje się Wolski.

0:1 (78')
Widejko zlekcewazył rywala. Mysłał, że piłka opuści plac gry, a przejął ją jeden z rywali.

0:1 (78')
Ramirez wpada z piłką w pole karne, ale Stawarczyk na posterunku.

0:1 (77')
Teraz dobra wrzutka w pole karne Puszczy, ale nikt nie dopadł do futbolówki.

0:1 (77')
Dobry mecz rozgrywają dzisiaj Bryła i Ramirez. Obaj sa niezwykle aktywni i groźni pod bramką rywali.

0:1 (77')
Sobociński zagrywa zbyt mocno do Ramireza.

0:1 (76')
Mogło być 0:2! Mleczko w ostatniej chwili zorientował się, że obroncy zagrali w jego kierunku piłkę i zdoła ją wybić!

0:1 (75')
Ramirez uderzony w głowę. Zakotłowało się na murawie.

0:1 (73')
Bryła leży na boisku, po ostrym faulu. Żytek ukarany żółtym kartonikiem.

0:1 (72')
Obrońcy ŁKS-u rozgrywają między sobą piłkę.

0:1 (70')
Kolejny rzut wolny dla Puszczy, ale ta akcja ponownie nie zagroziła ełkaesiakom.

0:1 (68')
Bryła wykorzystał celne podanie Ramireza. Pomocnik oddał pewny, płaski strzał i zdobył ładną bramkę. ŁKS prowadzi!

0:1 (68')
GOOOL dla ŁKS-u!! Bryła zdobywcą bramki!

0:0 (66')
Kołba rozpoczyna od bramki.

0:0 (65')
Gospodarze przejęli piłkę, rozpoczęli budowanie akcji, ale ŁKS szybko zażegnał zagrożenie dalekim wybiciem.

0:0 (65')
Bryła pokusił się o strzał z daleka, ale piłka poszybowała nad bramką golkipera Puszczy.

0:0 (64')
Ramirez nie zdołał dobiec do mocno zagranej piłki, aut dla gospodarzy.

0:0 (64')
Zmiana w Puszczy. Drzazga zmienia Szczepaniaka.

0:0 (63')
Kujawa faulowany przy linii bocznej.

0:0 (62')
A teraz rzut wolny dla zawodników z Niepołomic.

0:0 (62')
ŁKS zaczyna wyrzutem z autu.

0:0 (61')
Radioniv naciska na obrońców Puszczy, co poskutkowało odebraniem futbolówki.

0:0 (60')
Radionov strzela z ostrego kąta, ale broni Mleczko. Będzie tylko rzut rożny.

0:0 (59')
ŁKS jest groźniejszy, ale nadal brakuje przysłowiowej kropki nad "i".

0:0 (58')
Łodzianie odzyskują piłke o konstruują kolejną akcję.

0:0 (57')
Tym razem ełkaesiacy przekombinowali. Nie zrozumieli się w prostej sytuacji i piłka wylądaowała za linią boczną.

0:0 (57')
Kujawa jest dzisiaj bardzo aktywy, napastnik chce pokazać trenerowi Moskalowi, że warto na niego stawiać, oby mu się udało.

0:0 (57')
Widejko zagrywa wysoko do Radionova, ale nie opanował futbolówki.

0:0 (56')
ŁKS buduje akcję na połowie rywala.

0:0 (55')
Strzał Sobocińskiego zablokowany. Po chwili próbował Pyrdoł, ale ta próba także była nieudana.

0:0 (54')
Radionov wygrywa pojedynek w powietrzu, odegrał do Kujawy, a ten padł na murawę niczym raniony piorunem. Będzie kolejny rzut wolny dla Rycerzy Wiosny.

0:0 (53')
Bryła faulowany w środkowej strefie.

0:0 (52')
Żytek strzelał głową, ale Kołba łapie piłkę.

0:0 (51')
Rzut rożny dla Puszczy.

0:0 (50')
Teraz główka Radionova, ale to zagranie nie znalazło drogi do bramki.

0:0 (49')
Kujawa strzela na bramkę, ale Mleczko na posterunku! Było bisko!

0:0 (48')
Łodzianie tracą piłkę i sami prowokują niebezpieczne sytuacje w okolicach swojej bramki...

0:0 (46')
Puszcza pokusiła się o strzał z dystansu, ale była to próba niecelna.

0:0 (46')
Radionov wchodzi za Gamrota.

PRZERWA
Za chwilę druga połowa, a tym czasem będziemy mieli pierwszą zmianę w ŁKS-ie. Na murawie pojawi się Radionov.

PRZERWA
W ekipie biało-czerwono-białych brakuje w dniu dzisiejszym lidera, który weźmie na swoje barki ciężar rozgrywania akcji. Łodzianie oddają także zdecydowanie za mało strzałów na bramkę rywala. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w drugiej połowie!

PRZERWA
Jak dotąd, kibice w Niepołomicach mogą oglądać festiwal niedokładności. Oba zespoły grają zbyt mało celnie, przez co szybko tracą futbolówkę. Gra jest wyrównana, z lekkim naciskiem na ŁKS, jednak goście ani razu poważnie nie zagrozili bramce Puszczy.

0:0 (45+1')
Sędzia kończy pierwszą odsłonę tego spotkania.

0:0 (45+1')
Kontratak gospodarzy, jednak Kujawa odbiera piłkę rywalom. Będzie aut dla ŁKS-u.

0:0 (45+1')
Bryła ponownie złapany na pozycji spalonej.

0:0 (44')
Piłka trafia pod nogi Ramireza, który chwilę później zostaje sfaulowany.

0:0 (44')
Piłka w polu karnym ŁKS-u, ale Puszcza nie wykorzystuje sytuacji i będzie rzut z z autu dla przyjezdnych.

0:0 (42')
Rozwandowicz wybija piłkę poza boisko. Oddalił tym samym niebezpieczeństwo po groźnym ataku gospodarzy.

0:0 (41')
Kolejny błąd Kołby. Piłka wyślizgnęła mu sie z rąk, ale na szczęście nie wyniknęło z tego nic groźnego.

0:0 (40')
Kołba wybija piłkę na rzut rożny po główce jednego z zawodników Puszczy. Bramkarz gości mógł chyba w tej sytuacji po porstu złapać futbolówkę.

0:0 (39')
Żytek przebiegł z piłką kilka metrów, ale zagrywa wprost pod nogi Bielaka.

0:0 (39')
Kołba daleko wybija piłkę.

0:0 (38')
Fatalna strata jednego z ełkaesiaków. Po chwili jednak dobrym wślizgiem odyskuje ją Bielak, po czym w łatwy sposób traci piłkę.

0:0 (37')
Bryła złapany na spalonym.

0:0 (36')
Widejko wrzucał piłkę w pole karne, ale niestety opuściła boisko...

0:0 (36')
Kujawa był popoychany, ale arbiter ma inne zdanie na ten temat.

0:0 (35')
ŁKS założył teraz większy pressing. Rycerze Wiosny grają bardziej agresywni i od razu odzysują piłkę po stracie.

0:0 (34')
Kujawa wywierał presję na bramkarzu, ale bez efektów.

0:0 (33')
Kolejny stały fragment gry. Łodzianie wyjaśniają sytuacje dalekim wybiciem.

0:0 (32')
Gamrot traci piłkę. Rzut z autu będą mieć zawodnicy z Niepołomic.

0:0 (31')
Piłka w rękach Kołby.

0:0 (30')
Rzut rożny dla Puszczy, po błędzie Sobocińskiego. Murawa daje o sobie znać..

0:0 (29')
Goście konstruują akcje od tyłu. Piłka krąży od Sobocińskiego do Rozwandowicza.

0:0 (28')
Gamrot minął dwóch rywali, celnie zagrał do Ramireza, ale ten traci piłke. Podobnie po chwili robi to Bryła.

0:0 (27')
Próba uderzenia głową jednego z zawodników z Niepołomic, ale strzał minął słupek bramki Kołby.

0:0 (26')
Obrońcy Puszczy wybijają futbolówkę.

0:0 (25')
Efektowna wymiana piłki między ełkaesiakami, a może pora oddać strzał?

0:0 (24')
Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, ale nie trafił w piłkę jeden z zawodników gospodarzy.

0:0 (23')
Bryła leży na murawie, oby nie odnowiła mu się kontuzja.

0:0 (23')
Ofiarna obrona ełkaesiaków. Puszcza była bliska zdobycia gola, ale zabrakło minimetrów!

0:0 (22')
Okazja dla gopsodarzy, po rzucie wolnym. Piłka po strzale odbija się od jednego z obrońców i będzie rzut rożny.

0:0 (21')
Jak na razie brakuje dokładności w poczynaniach podopiecznych trenera Kazimierza Moskala.

0:0 (20')
Kujawa powalczył w powietrzu i odzyskał piłkę.

0:0 (19')
Puszcza w końcu przy piłce, jednak obrońcy łodzian grają czujnie i nie pozwalają przeciwnikom na zbyt wiele.

0:0 (18')
Rycerze Wiosny zagrali krótko i stracili piłkę.

0:0 (17')
Rzut rożny dla ŁKS-u po dobrej akcji.

0:0 (16')
Za nami pierwszy kwadrans gry. Łodzianie prezentują się jak dotąd lepiej od rywala. Miejmy nadzieję, że już za chwilę zobaczymy bramki w tym spotkaniu.

0:0 (16')
Nieudane rozegranie tego stałego fragmentu gry i przejmują piłkę zaowdnicy Puszczy.

0:0 (15')
Rzut wolny dla gości, blisko bramki gospodarzy.

0:0 (15')
ŁKS nadal atakuje, ale jak dotąd ich starania nie przeradzają się w zdobycz bramkową.

0:0 (14')
Niestety, zbyt niskie dośrodkowanie.

0:0 (13')
Ramirez wrzuca piłkę w pole karne, która trafia w nogi Uwakwe. Będzie rzut rożny!

0:0 (12')
ŁKS buduje kolejną akcję na swojej połowie.

0:0 (11')
Murawa jest bardzo śliska przez padający deszcz...

0:0 (11')
Gospodarze przejęli na moment futbolówkę, ale po chwili już ją stracili.

0:0 (10')
Widejko wznowi grę rzutem z autu.

0:0 (9')
Bryła przedarł się w pole karne Puszczy, oddał płaski strzał, ale poradził sobie z nim bramkarz.

0:0 (8')
Piłka trafiła do Gamrota, który pokusił się o strzał, ale była to próba mocno niecelna.

0:0 (7')
Grzesik faulowany przy bocznej linii.

0:0 (7')
Kołba wznawia grę podając do Sobocińskiego.

0:0 (6')
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Była okazja do objęcia prowadzenia przez Puszczę, ale zabrakło im szczęścia.

0:0 (5')
Rozpoadało się w Niepołomicach. Zapowiada się mecz w trudnych warunkach.

0:0 (4')
Ramirez próbował dryblingu, ale potknął się.. łodzianie jednak nadal przy piłce!

0:0 (3')
Rzut wolny dla Puszczy. Gospodarze posłali wysoko piłkę, ale czujnie Kujawa zażegnał niebezpieczeństwo.

0:0 (2')
Łodzianie konstruują pierwsze akcje, ale jak dotąd nie stwarzają one większego zagrożenia w polu karnym rywala.

0:0 (1')
Gramy! Ełkaesiacy rozpoczęli pierwszą połowę.

PRZED MECZEM
Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra!

Sporo zmian w składzie łodzian. Miejsce na boisku stracili m.in. Artur Bogusz i Jevhen Radionov. Czy ich zmiennicy wykorzystają szansę i wskoczą do jedenastki na dłużej?

Niestety w biało-czerwono-białych barwach jednak nie zobaczymy dzisiaj Wojciecha Łuczaka i Bartłomieja Kalinkowskiego, którzy nie są jeszcze gotowi do gry. W pierwszej jedenastce wybiegnie za to Patryk Bryła!

Znamy już składy!

Puszcza: Mileczko - Szczepaniak, Czarny, Fryc, Uwakwe, Tomalski, Stefanik, Orłowski, Furtak, Stawarczyk, Żytek.

Rezerwowi: Smoleń, Kotwica, Drzazga, Ryndak, Sajdak, Poźniak, Mikołajczyk.

ŁKS: Kołba - Widejko, Sobociński, Rozwandowicz, Grzesik, Bielak, Ramirez, Gamrot, Bryła, Pyrdoł, Kujawa.

Rezerwowi: Budzyński, Bogusz, Juraszek, Wolski, Kostyrka, Żylski, Radionov.

Do składu powinni wrócić ostatnio kontuzjowani Wojciech Łuczak, Patryk Bryła i Bartłomiej Kalinkowski. Są to bardzo ważne ogniwa w układance trenera Kazimierza Moskala, więc na pewno ich powrót będzie dużym wzmocnieniem dla ekipy z al. Unii 2.

Fortuna I Liga wraca do gry po przerwie na mecze reprezentacji. ŁKS swój ostatni pojedynek nie zaliczy do udanych, bowiem poniósł bolesną klęskę przed własną publicznoscią z Bytovią Bytów 2:3. Miejmy nadzieję, że w pojedynku z Puszczą, to łodzianie będą górą.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 0