PIŁKA NOŻNA: Pogoń Siedlce – Widzew Łódź [RELACJA NA ŻYWO]

2018-09-22, Autor: Piotr Mika

Przed zawodnikami Widzewa kolejne starcie o ligowe punkty. W tej kolejce podopieczni Radosława Mroczkowskiego mierzą się na wyjeździe z 15. w tabeli Pogonią Siedlce.

POGOŃ SIEDLCE 0:1 (0:1) WIDZEW ŁÓDŹ [KONIEC MECZU]

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Dziękujemy za wspólny wieczór, do zobaczenia w kolejnych relacjach!

PO MECZU

Pomimo kilku błędów, na pochwałę zasługuje Patryk Wolański, który obronił rzut karny. Drugim bohaterem tego meczu można uznać Dario Kristo, który po raz kolejny trafił do bramki, dzięki czemu Widzew wygrał i wskoczył na pozycję lidera II ligi.

PO MECZU

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego ponownie zafundowali swoim fanom triller, na szczęście znów zakończyło się happy endem. Widzewiacy w drugiej połowie znów się cofnęli, popełniali dużo błędów i niewiele brakowało, by znów skończyło się utratą bramki i stratą punktów.

0:1 (90 + 6')

Koniec! Dośrodkowanie Kamińskiego, piłka mija wszystkich, a po chwili sędzia kończy mecz!

Będzie jeszcze rzut wolny blisko narożnika pola karnego Pogoni. Przystalski obejrzał zółtą kartkę za faul na Kozłowskim.

0:1 (90 + 5')

Świetna okazja Widzewa! Paulius wystawia piłkę Mihaljeviciowi, ten niestety uderza ponad bramką!

Gospodarze wychodzili z kontrą, ale Zieleniecki wyjaśnił sytuację.

0:1 (90 + 3')

Dośrodkowanie, Wolański dobrze łapie piłkę.

Aut dla Pogoni na wysokości pola karnego łodzian.

0:1 (90 + 2')

Zieleniecki faulowany przed własnym polem karnym.

Margol obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

0:1 (90 + 1')

Arbiter doliczył aż 5 minut do drugiej połowy spotkania.

0:1 (90')

Daleka piłka w pole karne Widzewa, piłka mija wszystkich i Wolański zacznie od bramki.

0:1 (89')

Bardzo niewiele brakowało! Jeden z gospodarzy nieznacznie się pomylił i nie zdołał sięgnąć piłki! Gdyby mu się udało, padłaby bramka.

0:1 (89')

Faul Wełny i będzie kolejna okazja dla Pogoni.

0:1 (88')

Dobre dośrodkowanie w pole karne Pogoni, niestety żaden z widzewiaków nie zdołał skierować piłki do bramki Misztala.

0:1 (88')

Pociecha ogląda żółtą kartkę, prawdopodobnie za dyskusje.

0:1 (88')

Margol brzydko fauluje Mihaljevicia.

0:1 (87')

Rzut wolny dla Widzewa blisko własnego pola karnego. Będzie chwila oddechu dla obrońców.

0:1 (86')

Groźne dośrodkowanie i będzie kolejny rzut rożny.

0:1 (85')

Zieleniecki i Wolański popełnili do spółki błąd i będzie rzut rożny dla rywali.

0:1 (84')

I ostatnia zmiana w Widzewie, Pięczek zastępuje Gibasa.

0:1 (84')

Dobra akcja łodzian prawą stroną, ale zabrakło trochę dokładności.

0:1 (83')

Zieleniecki uderza bezpośrednio na bramkę, mocno, ale obok bramki.

0:1 (82')

Zanim Widzewa wykona rzut wolny, będzie zmiana. Paulis zmienia Kristo.

0:1 (82')

Świderski faulowany, Krawczyk dostaje żółtą kartkę.

0:1 (81')

Wolański rzucił się w dobrą stronę, lekko dotknął piłkę, która odbija się od poprzeczki!

0:1 (80')

WOLAŃSKI BRONI! NIE MA GOLA!

0:1 (78')

Karny dla Pogoni! Gibas fauluje jednego z rywali we własnym polu karnym.

0:1 (78')

Dośrodkowanie w pole karne łodzian, ale obrońcy wybijają piłkę. Pogoń wciąż przy piłce.

0:1 (77')

Gospodarze przy piłce, ale nie mają pomysłu na akcję.

0:1 (77')

Kristo dobrze do Kamińskiego, ale ten niepotrzebnie odgrywa i Widzew traci piłkę.

0:1 (76')

Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale nie ma strzału na bramkę.

0:1 (75')

Bochnak ogląda czerwoną kartkę! Gutowski i Wełna za przepychanki dostają po żółtej kartce.

0:1 (74')

Ostry faul na Gutowskim, na boisku powstaje zamieszanie, piłkarze zaczęli się przepychać.

0:1 (74')

Groźnie w polu karnym łodzian, ale Widzew wychodzi z kontrą.

0:1 (73')

Kolejna akcja gospodarzy i będzie rzut rożny. Widzew oddał inicjatywę w ostatnich minutach.

0:1 (73')

Margol najpierw uderza w mur, a później, przy dobitce przenosi piłkę wysoko ponad bramką.

0:1 (72')

Sylwestrzak fauluje i Pogoń będzie miała okazję do strzału.

0:1 (71')

Kolejna strata w środku pola przez łodzian i gospodarze, wychodzą z kolejną akcją.

0:1 (70')

Pociecha dostał piłkę na prawej stronie, przełożył na lewą nogę i oddał groźny strzał.

0:1 (70')

Gospodarze przy piłce, ale mają problem z wejściem w pole karne łodzian.

0:1 (68')

Ależ okazja dla Widzewa! Kamiński dośrodkował, Mihaljević dobrze uderza, ale Misztal świetnie broni!

0:1 (68')

Dośrodkowanie Kamińskiego, piłka ląduje pod nogami Gutowskiego który oddaje strzał. Piłka mija bramkę, ale będzie jeszcze rzut rożny.

0:1 (66')

Trzecia zmiana w Pogoni. Walków wchodzi za Marcińca

0:1 (66')

Kamiński dośrodkował, Mihaljević zdołał oddać strzał, jednak piłka przeleciała ponad bramką Misztala.

0:1 (65')

Kamiński wywalczył rzut rożny.

0:1 (65')

I jest także zmiana w Widzewie, Świderski zmienia Banaszaka.

0:1 (64')

Kontra Widzewa, niestety także nieudana.

0:1 (64')

Akcja gospodarzy, przerwana przez Kozłowskiego

0:1 (63')

Kolejna zmiana w Pogoni, Pociecha zmienia Wrzesińskiego.

0:1 (62')

Gutowski próbował strzału z daleko, ale zrobił to bardzo niecelnie.

0:1 (62')

Aut dla łodzian na wysokości pola karnego.

0:1 (61')

Zmiana także w Pogoni, Rybski schodzi, Mójta wchodzi.

0:1 (60')

Zmiana w zespole Widzewa, Kamiński zmienia Michalskiego.

0:1 (59')

Bardzo Groźna kontra Pogoni! Na szczęście obrońcy zdołali w ostatniej chwili zablokować strzał jednego z rywali.

0:1 (58')

Krótkie rozegranie, Kozłowski uderza ale za lekko.

0:1 (58')

Michalski faulowany i będzie kolejna okazja do dośrodkowania. Za ten faul Brągiel ogląda żółtą kartkę.

0:1 (57')

Ależ błąd Wolańskiego! Niewiele brakło a Wolański straciłby piłkę i rywale mieliby otwartą drogę do bramki.

0:1 (56')

Kozłowski faulowany przy linii bocznej.

0:1 (56')

Michalski dośrodkowuje, Misztal piąstkuje piłkę.

0:1 (55')

To jednak udało się Mihaljeviciowi.

0:1 (55')

Gutowski próbował obić rywala i wywalczyć rzut rożny, to mu się jednak nie udało.

0:1 (53')

Groźna wrzutka, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

0:1 (52')

Brągiel oddaje strzał, piłka odbija się jeszcze i będzie rożny.

0:1 (52')

Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale obrońcy łodzian wybijają piłkę.

0:1 (51')

Długa piłka w stronę Mihaljevicia, ten wydaje się być faulowany, ale sędzia nie przerywa gry.

0:1 (50')

Kozłowski pociągnał prawą stroną, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

0:1 (49')

Groźna akcja gospodarzy, Paluchowski zagrał do Bochnaka, ten był już w polu karnym, ale na szczęście nie zdołał oddać dobrego strzału.

0:1 (49')

Michalski dośrodkował, Kristo zdołał jedynie musnąć piłkę głową i ta wychodzi na aut bramkowy. Misztal od bramki.

0:1 (48')

Faul na Banaszaku, będzie okazja do dośrodkowania.

0:1 (47')

Dośrodkowanie, piłka wybita przed pole karne, Kozłowski uderza z woleja ale bardzo niecelnie.

0:1 (46')

Gutowski szarżował lewą stroną i wywalczył kolejny rzut rożny dla swojej drużyny.

0:1 (46')

Gramy!

PRZERWA

Piłkarze obu zespołów wracają na boisko, za chwilę sędzia rozpocznie drugą połowę spotkania.

PRZERWA

Widać dziś w grze Widzewa więcej spokoju, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Wystarczyło kilka akcji z przodu aby zdobyć bramkę, natomiast w obronie, pomimo kilku drobnych błędów, widzewiacy prezentują się solidnie - Pogoń często jest przy piłce, lecz nie potrafi stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

PRZERWA

Widzew Łódź prowadzi 1:0 z Pogonią i można powiedzieć, ze jest to zasłużone porwadzenie. Łodzianie nie grają dziś porywająco, lecz nie pozwalają także na zbyt wiele swoim rywalom, mimo że często oddawali im inicjatywę w tej pierwszej połowie spotkania.

0:1 (45 + 1')

Lekki strzał na bramkę Widzewa, Wolański łapie piłkę a sędzia kończy pierwszą połowę.

Sędzia doliczył jedną minutę.

0:1 (45')

Obrońcy łodzian dwukrotnie ostro potraktowali piłkarzy rywali, ale i tym razem sędzia nie przerywa gry, choć wyglądało to na nieprzepisowe zagranie.

0:1 (45')

Banaszak fauluje rywala w okolicach środka boiska.

0:1 (44')

Dobra piłka Kristo do Mihaljevicia, niestety Chorwat pomagał sobie ręką przy jej przyjęciu.

0:1 (43')

Marciniec uderza z ok. 25. metra, jednak robi to niecelnie. Wolański od bramki.

0:1 (43')

Dośrodkowanie w pole karne, Wolański piąstkuje i oddala zagrożenie.

0:1 (42')

Pogoń przy piłce, Widzew cofnął się do obrony.

0:1 (41')

Kolejna akcja prawą stroną, Michalski powalony wślizgiem, ale gwizdek sędziego znów milczy.

0:1 (39')

Szybka odpowiedź Pogoni, mocny strzał, ale Wolański broni.

0:1 (38')

Kolejny rożny dla łodzian, po dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Kristo, który z piątego metra pakuje piłkę do siatki!

0:1 (36')

GOOOOOOL!!! Dario Kristo!

0:0 (36')

Dośrodkowanie Michalskiego, Zieleniecki doszedł do uderzenia, niestety nie trafił w bramkę.

0:0 (35')

Błąd obrońców Pogoni i Widzew ma prezent w postaci rzutu rożnego.

0:0 (35')

Kopia rozegrania z poprzedniego rożnego, ale znów bez efektu bramkowego.

0:0 (34')

Michalski obił obrońcę i wywalczył rzut rożny.

0:0 (33')

Dośrodkowanie Wełny w pole karne, Misztal niepewnie, ale ostatecznie złapał piłkę.

0:0 (32')

Widzew utrzymuje się przy piłce i szuka sposobu na przedostanie się w pole karne rywali.

0:0 (30')

Dobry strzał Gutowskiego z ok. 15 metra, niestety piłka minęła bramkę gospodarzy!

0:0 (30')

Tym razem łodzianie mają aut na wysokości pola karnego rywali.

0:0 (29')

Brągiel źle przyjął piłkę i Kozłowski zacznie od wrzutu z autu.

0:0 (29')

Ciekawa próba rozegrania rzutu wolnego, ale Kozłowski dobrze odczytał zamiar rywali i wybił piłkę na aut.

0:0 (28')

Rzut wolny dla Pogoni na ok 30. metrze od bramki Wolańskiego.

0:0 (26')

Nieudana kontra łodzian, jednak piłka zostaje w ich posiadaniu.

0:0 (26')

Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią przenieść piłki w pole karne Widzewa.

0:0 (25')

Faul jednego z łodzian przed polem karnym gospodarzy.

0:0 (24')

Dobre wyjście Kozłowskiego z własnej połowy, obrońca łodzian doszedł do okazji strzeleckiej, ale został zablokowany. To była dobra okazja!

0:0 (22')

Obrońca gospodarzy zaatakował w polu karnym Michalskiego, ten się przewraca, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego!

0:0 (21')

Ostatecznie gospodarze utrzymali się przy piłce i uspokoili grę.

0:0 (20')

Znów chwila niedokładnej gry z jednej i drugiej strony.

0:0 (19')

Teraz gospodarze niedokładnie, Wolański od bramki.

0:0 (18')

Mocna piłka Kristo do Michalskiego, niestety, zbyt mocna.

0:0 (17')

Groźna akcja gospodarzy! Na szczęście Wolański uprzedził rywala i złapał piłkę.

0:0 (16')

Krótkie rozegranie, Michalski po chwili zagrywa mocną, niską piłkę w pole karne, ale niestety sędzia odgwizduje faul jednego z widzewiaków.

0:0 (15')

Dobra akcja łodzian, ale ostatecznie obrońcy wybijają na rzut rożny.

0:0 (14')

Gutowski próbował dośrodkowania w pole karne, piłka przez chwilę utrzymywana była w powietrzu, ale Kristo faulował rywala.

0:0 (13')

Faul Kozłowskiego w kole środkowym boiska.

0:0 (12')

Dośrodkowanie z rzutu rożnego minęło wszystkich i wyszła za linię końcową.

0:0 (12')

jeden z zawodników Pogoni leży na murawie.

0:0 (11')

Kolejna akcja gospodarzy i będzie rzut rożny.

0:0 (10')

Daleka, niedokładna piłka zagrana przez gospodarzy. Wolański od bramki.

0:0 (10')

Gutowski powalczył o piłkę na prawej stronie, ale niestety faulował.

0:0 (9')

Misztal dobrze piąstkuje.

0:0 (9')

Rzut rożny dla gości, Michalski już biegnie do narożnika.

0:0 (8')

0:0 (7')

Chwila szarpanej gry, piłka co chwilę zmienia właściciela.

0:0 (5')

Złe wybicie Sylwestrzaka, jeden z zawodników Pogoni przejął piłkę na linii pola karnego, ale na szczęście jego strzał był bardzo niecelny.

0:0 (4')

Rzut wolny dla gospodarzy, może być groźnie.

0:0 (3')

Wełna zagrywa długą piłkę do Gutowskiego, ale obrońca dobrze ją zastawil i odebrał.

0:0 (2')

Dobre dośrodkowanie Michalskiego, ale Margol wybił piłkę poza pole karne.

0:0 (2')

Wolny dla łodzian, będzie okazja do dośrodkowania.

0:0 (1')

Kontra Widzewa, jednak Michalski nie miał dobrej opcji do rozegrania i wycofał piłkę.

0:0 (1')

Pierwsza akcja Pogoni, na razie bez większego zagrożenia.

0:0 (1')

Zaczęli! Gospodarze przy piłce.

PRZED MECZEM

Piłkarze właśnie wychodzą na boisko! Łodzianie tradycyjnie w czerwonych, gospodarze zaś w niebieskich strojach.

Poznaliśmy już składy obu zespołów:

POGOŃ: Misztal – Krawczyk, Wichtowski, Margol, Brągiel, Przystalski, Rybski, Wrzesiński, Bochniak, Marciniec, Paluchowski

Rezerwowi:  Smołuch – Mójta, Pazio, Pociecha, Wiktoruk, Garyga, Walków

WIDZEW: Wolański, Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Wełna, Michalski, Gibas, Kristo, Gutowski, Banaszak, Mihaljević

Rezerwowi: Humerski – Kamiński, Pięczek, Paulius, Ameyaw, Mąka, Świderski

Dla piłkarzy Widzewa zwycięstwo w dzisiejszym meczu byłoby także przerwaniem passy trzech meczów bez zwycięstwa na boiskach rywali. Co więcej, dzięki zwycięstwu łodzianie mogą zostać dzisiaj liderem tabeli.

Witamy państwa w naszej relacji na żywo! Równo o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Pogoni Siedlce z Widzewem Łódź. Czy łodzian stać na trzecie zwycięstwo z rzędu? Zostańcie z nami aby się o tym przekonać!

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 3