PIŁKA NOŻNA: ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2018-06-01, Autor: Bartosz Kozdój

Przed piłkarzami ŁKS-u ostatnia kolejka II ligi w tym sezonie. Łodzianie podejmują na własnym obiekcie najsłabszą ekipę w stawce - Legionovię Legionowo. Cel jest jasny - wygrać i rozpocząć świętowanie z okazji zasłużonego awansu na zaplecze LOTTO Ekstraklasy!

ŁKS ŁÓDŹ 2:0 (1:0) LEGIONOVIA LEGIONOWO

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Już niebawem galeria z meczu i wypowiedzi trenerów oraz zawodników na naszym portalu. Dziękujemy za wspólnie spędzony sezon i już teraz zapraszamy na nasze kolejne relacje w I lidze!

PO MECZU

Tak ŁKS świętuje awans do I ligi!

PO MECZU

Na boisko wjechały już okolicznościowe trunki :)

PO MECZU

Wszyscy kibice czekają na swoich ulubieńców, którzy zeszli już do szani i chyba zaczęli świętowanie sami :)

PO MECZU

Za chwilę rozpocznie się wielka feta na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2! Czerwony dywan już rozłożony na murawie.

PO MECZU

ŁKS nie zagrał spektakularnego widowisko, ale zwycięzców się nie sądzi! Gospodarze mogą teraz już w pełni cieszyć się upragnionym awansem do Nice I ligi!

2:0 (90+1')

KOOONIEC! ŁKS wygrywa z Legionovią 2:0. Na listę strzelców wpisał się najpierw Patryk Bryła, a potem Wojciech Łuczak.

2:0 (90+1')

Łodzianie konstruują jeden z ostatnich ataków w II lidze.

2:0 (90')

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

2:0 (89')

Łodzianie spokojnie w defensywie. Wszyscy na stadionie czekają już tylko na końcowy gwizdek!

2:0 (88')

Bielak popisał sie rajdem w stronę bramki Legionovii i celnie podał do niepilnowanego Łuczaka, a ten dopełnił jedynie formalności.

2:0 (87')

GOOOOL! Wojciech Łuczak wykańcza indywidualną akcję Bielaka!

1:0 (85')

Świetna piłka do Koprowskiego, ale młodego zawodnika uprzedził obrońca Legionovii.

1:0 (83')

Kujawa minął się z piłką w doskonałej okazji! A mogło być 2:0!

1:0 (81')

Piękne uderzenie z dystansu Wolskiego, ale pomocnik minimalnie chybił w tej sytuacji.

1:0 (79')

Łuczak zagrał na wolne pole do Wolskiego, a ten trafia w nogi defensora Legionovii. Będzie rzut rożny.

1:0 (78')

Goście próbowali lewą stroną, ale łodzianie nie pozwalają im na zbyt wiele.

1:0 (77')

Teraz Legionovia starała się przedostać na połowę ełkaesiakow, ale ta próba okazała się nieskuteczna.

1:0 (76')

ŁKS kontroluje przebieg spotkania. Czekamy na drugą bramkę!

1:0 (75')

Legionovia także wymienia bramkarza. Schodzi Kowalczyk, a w jego miesce pojawia się Stefaniak.

1:0 (75')

Rozwandowicz przejął opaskę kapitańską od Kołby.

1:0 (74')

Kolejna zmiana w ŁKS-ie. Schodzi Pyrdoł a na boisku melduje się Koprowski.

1:0 (72')

Zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska schodzi kapitan zespołu Kołba, a zastępuje go Kaźmierczak.

1:0 (71')

Faul w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla ŁKS-u.

1:0 (69')

Legionovia wydaje się być bardziej zdeterminowana niż w pierwszej połowie. Nadal jednak brakuje gościom precyzji.

1:0 (68')

Zagdański miał sytuację sam na sam z bramkarzem, ale napastnik gospodarzy zagrał niecelnie.

1:0 (67')

Na obiekcie przy al. Unii jest dosłownie siwo ;)

1:0 (65')

Kibice ŁKS-u ponownie odpalili race. Sympatycy łódzkiego klubu już nie mogą się doczekać końcowego gwizdka i fety z okazji awansu!

1:0 (64')

Ależ okazja dla ŁKS-u! Kujawa trafia jednak tylko w słupek!

1:0 (63')

Łodzianie będą mieli rzut wolny na lewej stronie.

1:0 (61')

Pierwsza zmiana w ekipie Legionovii. Na murawie pojawia się Lewandowski, a plac gry opuścił Koziara.

1:0 (59')

Łuczak wygrał pojedynek biegowy z Nemaniciem, ale bramkarz uprzedził podopiecznego trenera Robaszka.

1:0 (58')

Ełkaesiak zagrał krótko, ale wprost pod nogi rywali.

1:0 (56')

Rzut wolny dla łodzian. Przy piłce Łuczak.

1:0 (55')

Rybkiewicz próbował rajdu lewą flanką, ale zagrał piłkę pod nogi defensora ŁKS-u.

1:0 (54')

Jeden z zawodników ucierpiał. Przez chwilę leżał na murawie, ale wydaje się, że za chwilę wróci do gry.

1:0 (53')

Mamy teraz małą wymianę ciosów. Oba zespoły praktycznie na zmianę atakują.

1:0 (51')

Legionovia przy piłce, ale goście nie są w stanie stworzyć większego zgrożenia pod bramką łodzian. Przyjezdni grają bardzo niedokładnie.

1:0 (50')

Niestety żaden z zawodników ŁKS-u nie przejął piłki.

1:0 (49')

Kocot zagrał dobrą piłkę na uwolnienie i będziemy mieli rzut rożny.

1:0 (47')

Łodzianie spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie. Legionovia przygląda się grze przeciwników.

1:0 (46')

W przerwie treer Robaszek dokonał dwóch zmian w składzie. Na murawie pojawił się Kujawa za Radionova i Zagdański za Bryłę.

1:0 (46')

Drugą część spotkania rozpoczął ŁKS.

PRZERWA

Piłkarze obu ekip wychodzą już na boisko. Za moment początek ostatniej połowy tej wiosny przy al. Unii Lubelskiej 2.

PRZERWA

Dobry początek w wykonaniu Łódzkiego Klubu Sportowego i strzelona bramka to tak naprawdę jedyne ciekawe informacje, ktore możemy odnotować w przerwie meczu. ŁKS prowadzi, ale mimo to mamy nadzieję, że w drugiej połowie obie ekipy dadzą z siebie więcej i widowisko będzie nieco ciekawsze. Przed nami w końcu ostatnie 45 minut w sezonie!

PRZERWA

Piłkarze jednego i drugiego zespołu czują już chyba zbliżające się urlopy. ŁKS jest zdecydowanie lepszy, ale mecz jest smętny, żeby nie napisać nudny.

1:0 (45+2')

Koniec pierwszej połowy!

1:0 (45+2')

Teraz akcja ŁKS-u na lewej stronie, ale skrzydłowy wyjechał z piłka poza linię boczną.

1:0 (45 +1')

Sędzia dolicza dwie minuty.

1:0  (44')

Legionovia kontruuje akcję, ale nie znajduje sposobu na przebicie się na połowę gospodarzy.

1:0 (43')

Radionov nie zrozumiał się z Bryłą i zacznie od bramki Legionovia.

1:0 (43')

Niestety za mocne podanie w kierunku aktywnego dziś Bryły.

1:0 (42')

Kołba zaczyna od bramki.

1:0 (41')

Koziara miał okazję, ale nie zdążył dobiec do piłki.

1:0 (39')

Legionovia wydaje się jakby nieobecna. Goście myślami są już chyba w szatni.

1:0 (38')

Kocot szybko zagrał piłkę, doszedł do niej Bryła, ale zagranie pomocnika było zbyt lekkie. Spokojnie złapał piłkę Kowalczyk.

1:0 (36')

Widejko wysoko dośrodkował, jednak futbolówka nie trafiła do żadnego z ełkaesiaków.

1:0 (34')

ŁKS spokojnie prowadzi grę. Wolski szukał górnym zagraniaem Radionova, ale to podanie było zbyt niecelne.

1:0 (33')

Po krótkiej przerwie, wracamy do gry! Łodzianie przy piłce.

1:0 (32')

Sędzia przerywa spotkanie ze względu na zachowanie kibiców, którzy odpalili środki pirotechniczne.

1:0 (30')

Łodzianie próbowali prawą stroną, ale skrzydłowy gospodarzy zagrywa wysoko ponad bramką.

1:0 (28')

Widejko próbował zaskoczyć strzałem z dystansu golkipera gości, ale do szczęścia zabrakło kilku centymetrów.

1:0 (27')

Po chwili ŁKS przejmuje futbolówkę i gospodarze mieli szansę na podwyższenie prowadzenia! Radionov jednak trafia tylko w słupek!

1:0 (26')

Legionovia w końcu przez dłuższą chwilę przy piłce.

1:0 (26')

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowuje Koziara, ale piłka spada pod nogi ełkaesiaków.

1:0 (25')

Bryła próbował lobować, ale niestety za dużo siły włożył w to zagranie.

1:0 (23')

Podopieczni trenera Robaszka w natarciu. Legionovia zamknięta na swojej połowie.

1:0 (22')

Bardzo pewnie gra dzisiaj Łuczak.  Widać u niego ogromne doświadczenie.

1:0 (21')

Rycerze Wiosny grają bardzo spokojnie i dokładnie. Prkatycznie każde podanie jest celne. To może się podobać!

1:0 (19')

Legionovia chciała zaskoczyć łodzian szybką akcją na prawej stronie boiska, ale łodzianie czujnie w defensywie.

1:0 (18')

W doskonałej sytuacji był Wolski, ale trafił jedynie w słupek. Piłkę przejął Bryła i precyzyjnym strzałem skierował piłkę do bramki!

1:0 (17')

GOOOOOL! Bryła!!!

0:0 (15')

Po kwadransie gry przeważa ŁKS, jednak nadal nie oglądaliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych.

0:0 (15')

Bryła złapany na pozycji spalonej.

0:0 (14')

Legionovia gra spokojnie na swojej połowie.

0:0(13')

Teraz próbował Łuczak z dystansu, ale ten strzał był minimalnie niecelny.

0:0 (11')

Biało-czerwono-biali tworzyli akcję na swojej połowie, jednak piłkę przejęli przyjezdni. Było groźnie, bowiem Kołba po dośrodkowaniu rywali wypuścił piłkę przed siebie, ale uratował sytuację.

0:0 (10')

Bielak próbował głową, ale nie trafił w bramkę.

0:0 (9')

Łuczak faulowany na lewej stronie. Będzie rzut wolny. Łuczak szykuje się do dośrodkowania.

0:0 (8')

Pierwszy strzał łodzian, niestety niecelny. Próbował Bryła zza pola karnego.

0:0 (7')

Radionov próbował zagrać głową do Bryły, ale to podanie było zbyt mocne i piłka wylądowała za linia końcową.

0:0 (6')

Długie wybicie Kowalczyka nie znajduje adresata.

0:0 (5')

Dobra akcja gospodarzy. Bryła zagrywał na lewą stronę do Widejki, ale defensor gości wybija piłkę na aut.

0:0 (4')

Bryła ścigał się z obrońcą z Legionovii, ale górą wyszedł z tej sytuacji ten drugi.

0:0 (3')

Niestety, żaden z ełkaesiaków nie doszedł do futbolówki.

0:0 (2')

Teraz ŁKS przy piłce, będziemy mieli pierwszy rzut rożny.

0:0 (1')

Legionovia konstruuje swój pierwszy atak ale gospodarze poradzili sobie z akcją przyjezdnych.

0:0 (1')

Rozpoczynają goście.

PRZED MECZEM

Wojciech Łuczak i kierownik zespołu Jacek Żałoba zostali uhonorowani nagordami przed dzisiejszym widowiskiem.

ŁKS tradycyjnie w biało-czerwonych strojach, a Legionovia zagra dzisiaj w żółto-czerwonych trykotach.

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy!

Piłkarze obu ekip są już na boisku! Za chwilę rozpocznie się ostatni mecz ŁKS-u w II lidze. Miejmy nadzieję, że łodzianie pożegnają się z tą ligą pewnym zwycięstwem z outsiderem.

Znamy już składy na dzisiejsze spotkanie!

ŁKS: Kołba (kpt.) - Bielak, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko, Pyrdoł, Kocot, Łuczak, Wolski, Bryła, Radionov

Legionovia: Kowalczyk - Wojcinowicz, Ostrowski, Rybkiewicz, Koziara (kpt.), Zaklika, Nemanić, Martynek, Kalinowski, Waleńcik, Skwarczyk

Biało-czerwono-biali już od kilku kolejek są pewni awansu do Nice I ligi. Pojawia się jednak pytanie, na którym miejscu podopieczni trenera Robaszka zakończą bieżące rozgrywki.

Witamy ze Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2. Trwa rozgrzewka obydwu zespołów.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0