PIŁKA NOŻNA: Kwadrans dobrej gry to za mało. ŁKS przegrywa po pasjonującej końcówce

2018-09-01, Autor: Bartosz Jankowski

Gigantyczne emocje i minimalna porażka ŁKS-u. Tak w największym skrócie wyglądał pojedynek przy al. Unii 2, w którym Łódzki Klub Sportowy uległ Bytovii Bytów 2:3, chociaż w pewnym momencie było już 0:3.

Po pierwszej połowie nikt nie spodziewał się takich emocji. Chociaż ŁKS przeważał, to Bytovia zdobyła pierwszą bramkę w tym meczu i na przerwę schodziła z jednobramkowym prowadzeniem.

Dużo ciekawiej było po przerwie, kiedy to już w 71. minucie po samobójczym trafieniu Rozwandowicza oraz bramce Jarocha było już 0:3. Nastawiona na kontrataki Bytovia była zabójczo skuteczna i w pewnym momencie wydawało się, że rozgromi gospodarzy

Nic z tych rzeczy. Najpierw Bartosz Widejko strzelił gola honorowego, a w 86. minucie, po trafieniu Rafała Kujawy, pojawiła się realna szansa na remis.

W ostatnich minutach ŁKS stworzył sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, jednak ponownie w tym sezonie zawiodła skuteczność.

Ostatecznie Łódzki Klub Sportowy poniósł trzecią domową porażkę w tym sezonie. Ta statystyka na pewno nie może zadowalać ani fanów, ani piłkarzy z al. Unii.

ŁKS Łódź – Bytovia Bytów 2:3 (0:1)