zamknij

Sport i rekreacja

PIŁKA NOŻNA: Franciszek Smuda przeprosił za swoje zachowanie po spotkaniu z Lechią

Po sobotnim meczu Widzewa Łódź z Lechią Tomaszów Mazowiecki trener Smuda miał nie podać ręki Bogdanowi Jóźwiakowi i wulgarnie się do niego odezwać. O całej sytuacji pisały media nie tylko łódzkie, ale i ogólnopolskie. Teraz dowiedzieliśmy się, jak całą sytuację widział szkoleniowiec Widzewa.

W wywiadzie udzielonym dla „Przeglądu Sportowego” Franciszek Smuda przede wszystkim przeprasza każdego, kto mógł poczuć się urażony jego słowami i przyznaje, że nie powinien się tak zachować. Później Smuda wyjaśniał, jak doszło do całej sytuacji.

Reklama

- Po meczu podszedł do mnie trener Jóźwiak, podałem mu rękę, odwróciłem się i zacząłem iść do szatni. W tej chwili doskoczyło do mnie kilka osób, rzuciłem ogólne spierd***cie. Ale nie było to skierowane do kogoś konkretnego. Chociaż Bogdan i pracownicy Lechii rzeczywiście mogli to odebrać tak, jakbym powiedział to do nich – tłumaczył Smuda na łamach"Przeglądu Sportowego".

Szkoleniowiec łodzian przyznał, że zawsze był nerwowy, a wybuch po meczu z Lechią był wynikiem nałożenia się wielu negatywnych emocji, chociaż od razu zaznaczył że to nie powinno się zdarzyć.

Wspomniał także, że jeszcze nie zadzwonił do trenera Jóźwiaka, ale zamierza to zrobić i ma nadzieję, że ten zrozumie jego zachowanie.

Zapytany o kolejną już nieobecność na konferencji pomeczowej Smuda nie wyjaśnił wprost dlaczego nie pojawił się na sali konferencyjnej i stwierdził, że nie unika spotkań z mediami, a każdego kto chciałby z nim porozmawiać zaprasza na treningi.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tulodz.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuŁódź

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tulodz.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Kto jest Twoim kandydatem na prezydenta Łodzi? (kolejność nazwisk alfabetyczna)


Oddanych głosów: 539