PIŁKA NOŻNA: Bezbramkowy remis Widzewa w Toruniu

2018-09-01, Autor: Bartosz Jankowski

Widzew dzieli się punktami z Elaną po bardzo ciekawym widowisku. Tak naprawdę, jedyne czego zabrakło w tym spotkaniu, to gole.

Pierwsza połowa była niezwykle ciekawa dla wszystkich obserwatorów tego widowiska. Zarówno Elana, jak i Widzew, grały naprawdę nieźle, raz po raz tworząc sobie okazje podbramkowe.

Niestety nie kończyły się one celnymi strzałami. Wystarczy wspomnieć jedynie o statystyce celnych strzałów po 45 minutach. Wyglądała ona następująco: Elana 1:0 Widzew. Wynik był jednak bezbramkowy.

Po przerwie tempo wyraźnie siadło, chociaż również nie brakowało ciekawszych akcji. Spore ożywienie w zespole Widzewa wniósł Kacper Falon, który zmienił Daniela Świderskiego. Z kolei Elana próbowała zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Wolańskiego ze stałych fragmentów gry, wykonywanych przez Kryszaka.

Bramek się jednak nie doczekaliśmy.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie i nieco słabszej drugiej Widzew podzielił się punktami z Elaną Toruń. Z takiego wyniku żaden z zespołów nie może być zadowolony.

Elana Toruń – Widzew Łódź 0:0

Elana: Nowak – Urbański, Felsch, Kołodziejski, Górka – Kryszak – Kościelniak (62′ Stąporski), Lenartowski (74′ Stryjewski), Stefanowicz, Wołkowicz – Kozłowski (89′ Lenkiewicz)

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kristo, Paulius, Zuziak (56′ Demjan) – Gutowski, Świderski (62′ Falon)

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 2