Piłka nożna

PIŁKA NOŻNA: Wielkie testowanie w Widzewie rozpoczęte
0

W ubiegłym tygodniu zespół Widzewa Łódź, meczem z Sokołem Ostróda, zakończył rundę jesienną. Włodarze klubu już teraz planują wzmocnienia, dlatego wczoraj na treningu pojawiło się aż pięć nowych twarzy.

2017-11-23 14:00 Autor: Bartosz Kozdój
PIŁKA NOŻNA: ŁKS osłabiony na ostatni jesienny mecz
0

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej II ligi w sezonie 2017/18, ŁKS Łódź będzie musiał radzić sobie bez podstawowego obrońcy, którego czeka pauza za nadmiar żółtych kartek.

2017-11-23 08:00 Autor: Cezary Kawecki
Przez zabawę do sportu! Trwa akcja „ŁKS z Klasą”
0

Łódzki Klub Sportowy postanowił wznowić po kilku latach przerwy swój projekt „ŁKS z Klasą”, którego celem jest zachęcenie dzieci do większej aktywności fizycznej.

2017-11-22 08:00 Autor: Piotr Mika, lkslodz.pl
PIŁKA NOŻNA: Dwóch kolejnych piłkarzy na celowniku Widzewa
0

Franciszek Smuda kontynuuje plan wzmacniania pierwszego zespołu. Tym razem w kontekście zasilenia Widzewa znalazło się dwóch graczy, z czego jeden od jutra będzie testowany.

2017-11-21 14:00 Autor: Cezary Kawecki/Piotr Mika
PIŁKA NOŻNA: Smuda: Potrzebujemy napastnika!
0

Piłkarze Widzewa bezbramkowo zremisowali ostatni mecz tej jesieni i stracili fotel lidera I grupy III ligi. Swojego niezadowolenia z tego faktu nie krył trener Widzewa, Franciszek Smuda.

2017-11-20 18:00 Autor: Bartosz Jankowski
PIŁKA NOŻNA: Wielkie emocje w Rybniku! ŁKS remisuje z ROW-em 2:2 [RELACJA]
0

Bramki, groźne sytuacje, parady bramkarzy i zmarnowane stuprocentowe sytuacje. Tak wyglądał dzisiejszy mecz pomiędzy ROW-em Rybnik a ŁKS-em Łódź. Potwierdziło się, że Rybnik dla każdego jest trudnym terenem w tym sezonie.

2017-11-18 21:00 Autor: Piotr Mika
PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź - Sokół Ostróda [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
0

Czas na ostatni ligowy test piłkarzy Franciszka Smudy tej jesieni! Od godziny 18:00 Widzew mierzy się na swoim obiekcie z Sokołem Ostróda.

ABY PRZECZYTAĆ ZAKTUALIZOWANE TREŚCI PROSIMY O ODŚWIEŻENIE STRONY (F5)

WYNIK:
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ OSTRÓDA 0:0

2017-11-18 18:00 Autor: Bartosz Jankowski
PIŁKA NOŻNA: Pierwsza domowa porażka piłkarek UKS-u SMS Łódź
0

Piłkarki prowadzone przez trenera Marka Chojnackiego doznały dziś czwartej ligowej porażki z rzędu. Po trzech poprzednich na wyjazdach, dziś UKS SMS Łódź przegrał u siebie z Czarnymi Sosnowiec 0:1.

2017-11-18 15:40 Autor: Cezary Kawecki
PIŁKA NOŻNA: Znamy harmonogram pracy Widzewa w zimowej przerwie! Będzie mecz z zespołem z ekstraklasy!