Mecz

PIŁKA NOŻNA: Trener ŁKS-u: „Byliśmy dobrze zorganizowani”
0

Łódzki Klub Sportowy zwyciężył w dobrym stylu ze Stomilem Olsztyn. Rycerze Wiosny okazali się lepsi od Dumy Warmii o jedną bramkę, chociaż biało-czerwono-biali mieli bardzo wiele sytuacji na podwyższenie wyniku. Co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obu ekip?

2018-08-12 16:54 Autor: Bartosz Kozdój
ŻUŻEL: Porażka z ROW-em Rybnik. Orzeł żegna się z marzeniami o fazie play-off [RELACJA]
0

Czarny scenariusz stał się faktem. W sobotę żużlowcy Orła Łódź przegrali spotkanie z zespołem ROW Rybnik 41:49. Dla podopiecznych trenera Janusza Ślączki oznacza to koniec marzeń o czołową czwórkę Nice 1. Ligi Żużlowej.

2018-08-12 06:00 Autor: Beata Kacperska
PIŁKA NOŻNA: ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn [ZAPIS RELACJINA ŻYWO]
0

W sobotę Łódzki Klub Sportowy powalczy o zdobycie pierwszych trzech punktów przed własną publicznością. Tym razem przeciwnikiem łodzian, będzie solidny ligowiec - Stomil Olsztyn. Zapraszamy do śledzenia relacji minuta po minucie z tego spotkania. Początek meczu o godzinie 17.00!

2018-08-11 16:45 Autor: Bartosz Kozdój
ŻUŻEL: Nie tak miało być. Orzeł tylko zremisował ze Startem Gniezno [RELACJA]
0

Dość nieoczekiwanym wynikiem zakończył się zaległy mecz Nice 1. Ligi Żużlowej w Łodzi. Chociaż w pewnym momencie gospodarze mieli aż 10 punktów przewagi, ostatecznie zdołali jedynie zremisować z zespołem Car Gwarant Start Gniezno 45:45. Punkt bonusowy trafił do drużyny przyjezdnych.

2018-08-10 21:15 Autor: Beata Kacperska
ŻUŻEL: Czy mecz Orła się odbędzie? Wszystko zależy od pogody [PROGNOZY]
0

Fatum nad meczem ze Zdunek Wybrzeżem już wisi. Spotkanie z ekipą z Gdańska było dwukrotnie odwoływane ze względu na intensywne opady deszczu i problemy z torem na nowym obiekcie Orła. Czy dzisiaj żużlowcy z Łodzi oraz Gniezna odjadą chociaż 8 biegów? Przeanalizowaliśmy 5 internetowych prognoz, aby to ustalić!

2018-08-10 11:00 Autor: Bartosz Jankowski
PIŁKA NOŻNA: ŁKS zawstydzi Stomil? [ZAPOWIEDŹ]
0

Biało-czerwono-biali już jutro będą podejmować na własnym obiekcie Stomil Olsztyn. Łodzianie w sobotę staną do walki o kolejne ligowe punkty, tym razem z solidnym pierwszoligowcem. Czy podopieczni trenera Moskala pokuszą się o wygraną?

2018-08-10 20:30 Autor: Bartosz Kozdój
ŻUŻEL: Orzeł zmierzy się ze Startem Gniezno. Czy kibice zapełnią nowy stadion? [ZAPOWIEDŹ]
0

Na piątek 10 sierpnia został zaplanowany kolejny mecz Orła Łódź, w którym gospodarze podejmą Car Gwarant Start Gniezno. Po raz pierwszy spotkanie łódzkich żużlowców na nowym stadionie przy ul. 6 Sierpnia będzie mógł zobaczyć komplet widzów.

2018-08-09 15:30 Autor: Beata Kacperska
ŻUŻEL: Mecz Orła Łódź odwołany! I to po raz drugi!
0

Ku rozczarowaniu kibiców spotkanie Orła Łódź z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk ponownie zostało przełożone. Po porannym deszczu służbom technicznym nie udało się na czas przygotować toru do ligowej rywalizacji.

2018-08-06 09:54 Autor: Beata Kacperska
PIŁKA NOŻNA: ŁKS zremisował wygrany mecz
0

Łódzki Klub Sportowy niestety tylko zremisował w pojedynku z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Przez większość czasu gry, to podopieczni trenera Kazimierza Moskala przeważali, jednak Słoniki zdołały strzelić gola w samej końcówce spotkania.

2018-08-04 19:18 Autor: Bartosz Kozdój
PIŁKA NOŻNA: Bruk-Bet Termalica - ŁKS Łódź [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
0

Beniaminek Fortuna I Ligi podejmie w Niecieczy spadkowicza z LOTTO Ekstraklasy. Bruk-Bet Termalica ma zamiar jak najszybciej wrócić do piłkarskiej elity, natomiast ŁKS chciałby w tym meczu zrehabilitować się kibicom za przegrany mecz przed tygodniem z GKS-em Katowice. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Zapraszamy na relację minuta po minucie! Start chwilę przed godz. 17.

2018-08-04 16:50 Autor: Bartosz Kozdój