Koszykówka

KOSZYKÓWKA: Seria porażek przerwana! Widzew odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie [RELACJA]
0

Po nieudanym początku sezonu koszykarki Widzewa w końcu się przełamały! W niedzielę przed własną publicznością pewnie pokonały Ostrovię Ostrów Wielkopolski 81:69 i zapisały pierwszy komplet punktów na swoim koncie.

2018-10-22 08:00 Autor: Beata Kacperska
KOSZYKÓWKA: Zakończyć fatalną serię. Widzew powalczy o zwycięstwo z Ostrovią [ZAPOWIEDŹ]
0

Po trzech porażkach koszykarki Widzewa Łódź stają do walki o przełamanie niepokojącej serii. W niedzielę, 21 października, we własnej hali podejmą zespół z końca tabeli, Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

2018-10-21 08:00 Autor: Beata Kacperska
KOSZYKÓWKA: KS Rosa-Sport Radom pokonana! Pierwsza wygrana ŁKS-u AZS UŁ SG Łódź w sezonie [RELACJA]
0

Po trzech porażkach przyszedł czas na upragnione zwycięstwo! Koszykarze ŁKS-u pokonali na wyjeździe zespół z Radomia 76:71 i polepszyli swoją sytuację w klasyfikacji grupy B 2. ligi mężczyzn.

2018-10-21 11:30 Autor: Anna Maria Garstka
KOSZYKÓWKA: Czas na kolejne koszykarskie starcie. Czy ŁKS AZS UŁ SG Łódź odniesie pierwsze zwycięstwo w sezonie? [ZAPOWIEDŹ]
0

Tegoroczny sezon podopieczni trenera Piotra Zycha rozpoczęli od trzech porażek. W tę sobotę czeka ich następna potyczka, w której zmierzą się z KS-em Rosa-Sport Radomiem, aktualnie piątym zespołem 2 Ligi Mężczyzn. Wyjazdowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

2018-10-19 13:00 Autor: Anna Maria Garstka
KOSZYKÓWKA: Pogrom przy Małachowskiego. Widzew bez szans w starciu z Energą [RELACJA]
0

Kolejny bolesny cios dla kibiców koszykarek Widzewa. W meczu z Energą Toruń łodzianki były w stanie rzucić tylko 48 punktów, tracąc aż 83. Widzew doznał trzeciej porażki z rzędu, drugiej bardzo dotkliwej.

2018-10-17 19:45 Autor: Bartosz Jankowski
KOSZYKÓWKA: Widzew zmierzy się z ostatnią w tabeli Energą Toruń. I nie jest faworytem [ZAPOWIEDŹ]
0

To nie jest udany początek sezonu dla koszykarek Widzewa. W dwóch pierwszych meczach łodzianki poniosły dwie porażki, a do tego trener Omanić musi się zmagać z problemami kadrowymi. Co więcej, już dziś do Łodzi przyjedzie Energa Toruń.

2018-10-17 11:57 Autor: Bartosz Jankowski
KOSZYKÓWKA: ŁKS AZS UŁ SG Łódź nadal bez zwycięstwa [RELACJA]
0

Koszykarze ŁKS-u AZS UŁ SG Łódź ponieśli trzecią porażkę w tym sezonie w domowym meczu rozgrywanym przeciwko drużynie Żubry Leo-Sped Białystok, ulegając rywalom 83:95.

2018-10-15 18:00 Autor: Anna Maria Garstka
KOSZYKÓWKA: Czy koszykarzom  ŁKS-u AZS UŁ SG Łódź uda się przerwać złą passę?  [ZAPOWIEDŹ]
0

KOSZYKÓWKA: Czy koszykarzom ŁKS-u AZS UŁ SG Łódź uda się przerwać złą passę? [ZAPOWIEDŹ]

W ramach 3. kolejki drugiej ligi podopieczni trenera Piotra Zycha podejmą we własnej hali drużynę Żubry Leo-Sped Białystok, która jest tegorocznym pretendentem do awansu do EBL. Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00.

2018-10-13 20:57 Autor: Anna Maria Garstka
KOSZYKÓWKA: Osłabiony Widzew przegrywa pierwszy mecz we własnej hali [RELACJA]
0

To nie był udany dzień dla koszykarek Widzewa. Zawodniczki trenera Elmedina Omanicia dość niespodziewanie przegrały z PGE MKK Siedlce. Chociaż biorąc pod uwagę przedmeczowe problemy kadrowe łódzkiej ekipy, można było się tego obawiać.

2018-10-13 20:30 Autor: Bartosz Jankowski
KOSZYKÓWKA: Premiera przy Małachowskiego. Widzew zmierzy się z PGE MKK Siedlce [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Widzewa chcą udowodnić, że stać je na więcej niż w ubiegłym sezonie. Po spodziewanej porażce z CCC Polkowice przyszedł czas na walkę z rywalem w zasięgu łodzianek. W sobotę o 16:30 podejmą we własnej hali PGE MKK Siedlce.

2018-10-13 09:46 Autor: Bartosz Jankowski